Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
 • Shkup
 • Probistip
 • Gostivar
 • Makedonski Brod
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Miniera
 • Jometale
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Xehe dhe xehtari
 • Gurore
 • Gurë - Tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Thëngjill - Nxjerrës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Miniera

Progres 98


 • Adresa: F.Vrutok p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

miniera, gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silika


 • Adresa: F.Çajle
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

miniera

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banjani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brik


 • Adresa: Zadarska p.n.
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulmak 2016


 • Adresa: Jakim Stojkovski 2 f.Dobrevo
 • Vendi: Probistip

Kategoritë:

miniera

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimçe Mirçev


 • Adresa: Rashtanski pat 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feni Industrija


 • Adresa: F.Vozarcë
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karika


 • Adresa: Orde Todoroski-Shemko 16
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

miniera

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin KG


 • Adresa: Orde Todoroski Shemko 43
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Larin mramor kompani


 • Adresa: Ankarska 29-a lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llarin Mramor Kompani


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 45/1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marmo Artika


 • Adresa: F.Pregllovë
 • Vendi: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Refraktori


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Pehçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ograzhden


 • Adresa: Marshall Tito 239
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км

Kategoritë:

miniera, jometale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opalit


 • Adresa: F.Çeshinovë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7918 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 14:30

Kategoritë:

jometale, miniera

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

REK Bitola-Miniera Suvodoll


 • Adresa: F.Suvodoll
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

REK Osllomej


 • Adresa: F.Osllomej
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

miniera

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ri-Ep


 • Adresa: Goce Dellçev 169
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudnik Demir Hisar Sopotnicë


 • Adresa: F.Sopotnicë
 • Vendi: Demir Hisar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

miniera, gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudproekt


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во Буџетот за годинава има 90 милиони евра „вишок“ пари наменети за мерки за справување со последиците од енергетската и здравствената криза, информираше ...
сите 79 | | | веќе видена

Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, и ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден. Премиерот Димитар Ковачевски со ...
сите 66 | | | веќе видена

Се намалува вредноста на биткоинот. Цената на биткоинот се намали за дури 7,4 отсто во однос на доларот за време на азиското тргување во петокот на 38.261 ...
сите 21 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj