Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Ohër
 • Prilep
 • Tetovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gurë - tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Gurore
 • Gurëthyes
 • Jometale
 • Miniera
 • Patundshmëri - Tregti
 • Sanitari
 • Materiale Dekorative
 • Xehe Dhe Xehtari
 • Kamin - Vatra
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Pllaka
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gurë - tregti

Euro mermer


 • Adresa: F.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kros Dekor


 • Adresa: Ilindeni 333
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lliri grup


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Liry Group është një kompani që ofron lloje të ndryshme gurësh natyralë dekorativë si mermeri, graniti, gur ranor etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508936445_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Agrosfrut Kortaki


 • Adresa: Goce Delçev 26
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allgo Nemetali


 • Adresa: Hristo Tatarçev 21A/39 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BS Transkor limited


 • Adresa: Nozot 97
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baushtele Grup


 • Adresa: F.Sredoreç i poshtëm
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bek Granit


 • Adresa: Dobri dol Vrapçishte
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bianko Heraklea/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekor Kamen


 • Adresa: Kire Kostadinovski p.n., s.Gorno Orizari
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabaz karamata


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fero Trans


 • Adresa: F.Kolari
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

gurore, gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Inzhenering


 • Adresa: F.Zajaz
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Art


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 7-2/d.p.3 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamena idila AMJ


 • Adresa: Goce Delcev 36
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kombinati i Mermerit


 • Adresa: Lece Koteski 60-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573733016_57.jpg?t=true&w=300&h=300

Lux dekor


 • Adresa: Kaçaniçki Pat 16
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mike-inzhenering


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odzak


 • Adresa: Boris Trajkovski 340 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omja minerali


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 63 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj