Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kriva Pallankë
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Industria zjarrërezistuese
 • Metalurgjia
 • Jometale
 • Termoizolim
 • Hidroizolime
Повеќе филтриПомалку филтри

Industria zjarrërezistuese по градови

Gostivar Kriva Pallankë Manastir Pehçevë Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Industria zjarrërezistuese

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Vardar Dollomit


 • Adresa: JNA 318
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00

“VARDAR DOLLMIT” Shkup prodhonë sinterdolomit, opek dhe masa dolomite. Kapaciteti vjetorë 70000t skorje dhe 20000t opek. Produktet janë të dedikuara për mbështjellës pune të agregateve metalurgjike në metalurgjinë e zezë dhe me ngjyrë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504089966_55.png?t=true&w=300&h=300

Kem AD


 • Adresa: Nikola Parapunov 6-1/18
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Adresa: rr.2, f.Idrizovë 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7864 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malbex


 • Adresa: Bllagoj Davkov 2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenkovski Industri


 • Adresa: Joakim Osogovski (Marshall Tito) 71
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7899 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Refraktori


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Pehçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ognootporno


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZH Institut


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal s


 • Adresa: lagja Gramagje p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar Dollomit


 • Adresa: bul.Illinden 47-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatrostallna


 • Adresa: Nikola Kljusev (Maksim Gorki) 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatrostallna


 • Adresa: f.Novacë
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 177 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj