Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metale dhe minerale metali - tregti
 • Metalurgjia
 • Inxhinieri
 • Metal - blerje
 • Akumulatorë - blerje
 • Jometale
 • Bakër - Produkte - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Metale dhe minerale metali - tregti по градови

Demir Hisar Kavadar Manastir Radovis Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metale dhe minerale metali - tregti

Ballkan Metal


 • Adresa: Bul.Illinden 103/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromaks Resources


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 14-1/2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metso minerals


 • Adresa: Nju Delhiska 6-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZH Institut


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Recikl Eko-Start


 • Adresa: Prashka 13-2/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rimako Trejd


 • Adresa: Pitu Guli 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buçim


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta Prima


 • Adresa: Kongresi i 7-të 10
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euronikel industri


 • Adresa: f.Vozarci p.n.
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GML/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Inzhinering


 • Adresa: F.Vozarcë
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zheleznik


 • Adresa: F.Sopotnicë
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7452 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj