Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Italian restaurants
 • Restaurants a - z
 • Pizzerias - restaurants
 • Gourmet restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Italian restaurants in Skopje

Balila


 • Address : Vasil Gorgov 29, Kapistec
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat - Sun from 12:00 to 00:00

Furna


 • Address : M.T.Gologanov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

FURNA , TAVERN FOR URBAN PEOPLE!

Kaj Gino


 • Address : kej 13-ti Noemvri, GTC kat 1 lok.205
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

La Terazza


 • Address : Plostad Makedonija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 01:00

Pasta Felice


 • Address : bul.Partizanski Odredi 17 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Pelister


 • Address : Plostad Makedonija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Tilia


 • Address : Dame Gruev 18
 • Place: Skopje

Veneto


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon from 12:00 to 00:00 • Tue - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sun from 09:00 to 01:00

Map

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 29 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel