Balila


 • Address : Vasil Gorgov 29, Kapistec
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

 • Telephone 2: +389 70 254989
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00
  Sat - Sun from 12:00 to 00:00Photo of Location

Suggested results for your search terms:

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

Get caffe (Get kafe)


 • Address : 23-ti Oktomvri 1-a lok.6 (Vladimir Komarov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

The best food and coffee in the city!

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

Get caffe (Get kafe)


 • Address : Hristo Tatarcev 69 (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Get Cafe & Lounge bar is the perfect place to find quality food, prepared with fresh ingredients from masters with many years of experience.

Atva


 • Address : bul.Osloboduvanje 16
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

Atva Kitchen Bar


 • Address : Magistralen pat Kicevo-Ohrid
 • Place: Kicevo

Опремен во ултра модерен стил, следејќи ги најновите трендови во ентериерното уредување. Главна цел е комбинација на прекрасна природа, надополнета во современ уникатен простор за максимално уживање на посетителите.

Photo of Location
Map

Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
сите 45 | | | веќе видена

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 37 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel