La Terazza


 • Address : Plostad Makedonija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 01:00Suggested results for your search terms:

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedSmoking area

Korner


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Kurtisi


 • Address : Lubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 23:00

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcome

Haybori


 • Address : Todor Cipovski Mergan b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Hajbori is a restaurant in Tetovo where you will feel comfortable with your loved ones accompanied by our rich menu and quality service that will allow you to experience a special experience by tasting our traditional dishes, Italian and other world specialties as well as drinks prepared according to your wishes.

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

Casa Mia


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Casa Mia is one of the most famous pizzerias in Tetovo with a long tradition. Pizzeria has 15 different types of pizzas. Pizzeria Casa Mia provides free delivery and catering services.

Map

Организаторите на пазари бараат да се укине законот за трговија на зелените пазари. Велат дека овој закон за пазарџиите наметнува давачки кои ги нема во ...
сите 20 | | | веќе видена

Направена е новата пресметка што ќе важи неделава.. Цената на бензинот од 98 октани се намалува за 1,5 денари и ќе изнесува 68,5 денари за литар.. За 1 денар ...
сите 39 | | | веќе видена

Според оценката на раководителите на деловните субјекти, индикаторот на доверба во трговијата на мало во третото тримесечје од 2019 година е за 0.1 процентен ...
сите 22 | | | веќе видена

Франција се обидува да воспостави европски регулатор за дигиталните платформи како Google, за казнувања при можна злоупотреба на влијание. Ова го изјави висок ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel