Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Restaurants a - z
 • Seafood restaurants
 • Fish & grill - restaurants
 • National restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Seafood restaurants по градови

Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Seafood restaurants

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards acceptedDisabled accessChildren welcome

Zing


 • Address : Zivko Cingo 5 (Boemska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 00:00

A wonderful place in the heart of Debar Maalo with rich past and great experience.


Sidro


 • Address : Atinska 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon from 13:00 to 23:00 • Tue - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 19:00

Skopski Merak


 • Address : Debarca 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Lav


 • Address : Trajko Nikoloski 2
 • Place: Prilep
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00

Map

Фондот за иновации и технолошки развој отвора нови можности и скратени процедури за македонските компании со измените на Среднорочната програма кои беа усвоени ...
сите 43 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel