Pelister


 • Address : Plostad Makedonija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

 • Fax: +389 2 3239584
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00
  Sat from 08:00 to 01:00Photo of Location

Suggested results for your search terms:

6 days a weekDelivery

Cat ketering (Ket ketering)


 • Address : Nikola Parapunov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

KET KETERING offers various types of catering tailored to your needs and requirements.

Categories:

catering

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Dalma


 • Address : Petar Pop Arsov 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

"Be a guest at your own party“- Dalma Food and Catering Service

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedSmoking area

Korner


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Kurtisi


 • Address : Lubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 23:00

Photo of Location
Map

Денеска, министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, присуствуваше на отворањето на јубилејната манифестација “Валандовска ...
сите 25 | | | веќе видена

Коцкањето е многу опасна работа, тоа е еден лавиринт во кој посебно младите многу лесно можат да се изгубат, велат од движењето „Анти коцкање“, кое денес на ...
сите 8 | | | веќе видена

Општина Македонска Каменица доби престижна награда за креирање добар амбиент за развој на претприемништвото во Средна и Југоисточна Европа. Наградата што ја ...
сите 13 | | | веќе видена

Во рамки на Годишните средби на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Групацијата на Светската банка (СБ), делегацијата предводена од гувернерката на Народната ...
сите 77 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel