Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpurdha - blerje - (të kultivuara)
 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Këpurdha - kultivues
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Këpurdha - blerje - (të kultivuara) по градови

Demir Hisar Koçanë Manastir Ohër Radovis Resnjë Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Këpurdha - blerje - (të kultivuara)

Labeko


 • Adresa: Rr.9 nr.11, Lagja Jurumleri
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blameja


 • Adresa: 8 Shtatori 34 (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Botun Fungo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra Fungi


 • Adresa: Kliment Ohridski 20
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-de-1


 • Adresa: Strasho Erbapçe 233
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RNS Kompani


 • Adresa: F.Dedino Konçe
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smrçak


 • Adresa: Dimitar Vllahov 40
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерството за економија ги известува граѓаните дека заклучно со денешниот ден 16 јуни (среда) се затвара јавниот повик за издавање на потврда-ваучер за ...
сите 62 | | | веќе видена

Инвестиција од 70 милиони евра која предвидува 100 нови вработувања, ќе биде фотонапонската електрана во Осломеј од 100 мегавати за чија изградба денеска и ...
сите 29 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија го објави почетокот на третиот циклус од програмата „ Чекор по чекор “, наменета за поддршка на старт-ап бизнисите во Република ...
сите 62 | | | веќе видена

На вчера одржната редовна седница на Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка, беа разгледани движењата на меѓународните и на домашните ...
сите 39 | | | веќе видена

„Во вчерашната објава, вие оштетените штедачи ме обвинувате како соучесник во лошото работење на банката. Сакам да ви биде јасно, јас како акционер го именував ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj