Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Bitola
 • Struga
 • Kicevo
 • Kumanovo
 • Stip
 • Veles
 • Gevgelija
 • Prilep
 • Strumica
 • Krusevo
 • Kratovo
 • Vinica
 • Kriva Palanka
 • Negotino
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Restaurants a - z
 • Cafes
 • Pizzerias - restaurants
 • Hotels
 • Restaurants - Pubs
 • Fast Food Restaurants
 • Catering
 • Restaurants - Bistros
 • Coffee To Go
 • Conference Facilities & Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars


Coco Lounge bar


 • Address : Mehmet Pasha Derala 167
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infinity kitchen bar


 • Address : Boris Kidrich 66
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korner


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7828 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Queens


 • Address : Ljubo Bozhinovski Pish 2254
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soho bar


 • Address : Dervish Cara 51
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara banka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Station


 • Address : Dervish Cara 61/b
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taboo


 • Address : Jane Sandanski 71
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trenditional House


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622034728_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Trokadero Lounge


 • Address : Ilindenska 350/3
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

University Lounge/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1 SH


 • Address : Lazo Trposki b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aga


 • Address : Blagoja Parovikj 1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 01:00

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos


 • Address : Bosna i Hercegovina 34
 • Place: Skopje

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor


 • Address : Blagoj Jankov Mucheto b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andalus


 • Address : bul.Nikola Karev (Jugoslavija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atva Kitchen Bar


 • Address : Magistralen pat Kichevo-Ohrid
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura Karma


 • Address : Vasko Karangeleski 1 lok.2
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aurum/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Austrian Palas


 • Address : Arhiepiskop Angelarij (Teodosij Gologanov) 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 58 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 107 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 45 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 27 | | | веќе видена

„Воведувањето на паметни броила во Црна Гора се исплатеше за краток временски период. Проектот финансиски се исплатеше во рок од две до три години. Ефектот ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel