Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Conference & convention equipment - hire (rental)
 • Sound equipment & systems rental
 • Lighting equipment - hire (rental)
 • Event management
 • Projectors & projection - equipment & supplies
 • Sound Equipment & Systems - Sales
 • Conference & Convention Services
 • Interpreters & Translators - Simultaneous & Consecutive
 • Wedding Organizers & Planners
 • Concerts - Equipment Rental
 • Lcd - Equipment
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Conference & convention equipment - hire (rental) по градови

Ohrid Skopje Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Conference & convention equipment - hire (rental)

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Fragment komunikacii


 • Address : bul.Jane Sandanski 56-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Fragment Communication is a company that on the region of Macedonia, for several years, offers high quality services in the area of the rental of equipment for simultaneous translation, audio equipment,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e56495362ac1973979bda0401d1ce69d.jpg?t=true&w=300&h=300

Adora Kongresen servisen centar


 • Address : Ivo Ribar Lola 163
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Congres Service Centar (Kongresen servisen centar)


 • Address : Vladimir Polezinovski 22/4 (Ivan Milutinovic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

With more than 14 years of experience in the providing of professional translation services in 32 languages, interpretation and organization of events, implementation of domestic and international projects as well as publishing, the Congress Service Centre today is a synonym for impeccable services with an exceptional value for the clients.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300

Labino Sound


 • Address : bul.Turisticka 12-2/21
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 12 минути Интелегент Нетворк Солушнс (ИНС) е локална македонска софтверска компанија, но тоа ни најмалку не и било проблем оваа ИТ компанија ...
сите 14 | | | веќе видена

Македонски Телеком уште еднаш ја потврдува својата лидерска позиција во технолошките иновации и дигитализацијата, претставувајќи го новото припејд еSIM решение ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel