Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Rehabilitation centres
 • Physical therapy
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Therapeutic massage
 • Sports massage
 • Ngo'S (Charitable & Nonprofit Non-Governmental Organizations)
 • Health Spas Resorts
 • Hospitals
 • Hotels
 • Associations
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rehabilitation centres

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Fondacija Reto Nadez


 • Address : ul.1 br.220, s.Batinci
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7860 км

Фондација Рето Надеж е непрофитна организација. Во срцето на основачот, имаше загриженост да се направи нешто во корист на зависниците од дрога.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555059110_42.png?t=true&w=300&h=300

AS Fizikus


 • Address : Metodija Andonov Cento 85 lok.4 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lidija Arsovska


 • Address : Tome Arsovski 49 lok.19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Vaska


 • Address : Aleksandar Martulkov 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolores 1


 • Address : Strezovo 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizioaktiv


 • Address : Hristo Simrnenski 51
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizioplus medika


 • Address : Ferid Murati 5/1 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Специјалистичка ординација за физикална медицина и рехабилитација

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617872703_31.png?t=true&w=300&h=300

Hyperbaric centre (Hiperbarichen centar)


 • Address : bul.Jane Sandanski 7/1 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In my world (Vo mojot svet)


 • Address : Metodija Satorov Sarlo 16 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kineticus


 • Address : Elisie Popovski-Marko 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinezika


 • Address : Hristo Smirnenski 54-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krik-centar za edukacija i rehabilitacija na deca so precki vo razvoj i autizam/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak Medikus


 • Address : Vladimir Polezinovski 19-1/1 (Ivan Milutinovic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Nova


 • Address : Dimitrije Cupovski 1-a 4/3 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meridian medikal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myopuncture Sveti Jovan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nursing Home Sun(Sonce)


 • Address : Blagoja Gojan 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Private institution for accommodation, care and improvement of quality of life for third-person persons.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511863204_59.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

По забелешките на угостителите и туристичките работници кои велат дека понудените мерки со шестиот пакт не се мерки што тие ги побарале и најавуваат дека ќе ...
сите 210 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Пандемијата ја зафати целата светска економија, туркајќи многу земји во најлошата економска рецесија. Америка, Кина, Јапонија и ...
сите 27 | | | веќе видена

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel