Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Тетово
 • Струга
 • Велес
 • Струмица
 • Штип
 • Кочани
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Виница
 • Охрид
 • Свети Николе
 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бербери
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери


Арти Стајл


 • Адреса: бул.Партизански Одреди, ТЦ Буњаковец
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аце


 • Адреса: Финска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аце


 • Адреса: бул.12-та Македонска Бригада, ТЦ Лисиче лок.9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бале


 • Адреса: Павел Шатев (Јадранска) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барбер шоп


 • Адреса: бул.Гевгелија 29
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барбер Молка


 • Адреса: Гоце Делчев 19
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барбиери


 • Адреса: Орце Николов 127
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беко


 • Адреса: ТЦ Чаирчанка 29 лок.15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 28
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00 • Саб од 08:30 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 12-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Берберница Лили


 • Адреса: Отокар Кершовани б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербершоп Клиперс


 • Адреса: Братство Единство 51
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер Игор


 • Адреса: Лазо Попоски 9
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00 • Саб - Нед од 09:30 до 15:30

Пауза 13:00-17:00 часот

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер И Бар Ту


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 18
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер Н


 • Адреса: Карпош б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 17:00 • Саб од 12:00 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер Ненад


 • Адреса: Разловечко Востание 11
 • Место: Кочани

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер Соколов


 • Адреса: Шекспирова 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бикче


 • Адреса: Џемал Бједиќ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00 • Саб од 16:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бинго


 • Адреса: Моша Пијаде 31
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7505 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 18:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 15:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бис


 • Адреса: Кораб 24
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бленди 2019


 • Адреса: Гоце Делчев 70
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Воведовме транспарентен пристап и јасни правила на доделување државна помош за инвеститорите. Во соработка со „Прасјвотерхаус Куперс“ изработивме методологија ...
сите 6 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 54 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи