Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Тетово
 • Струга
 • Велес
 • Струмица
 • Штип
 • Кичево
 • Кочани
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Виница
 • Охрид
 • Свети Николе
 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бербери
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери


Фејдлаб


 • Адреса: Балканска 16
 • Место: Струмица

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фигаро-Фа


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 7 лок.18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00 • Нед од 11:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фис Арт


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флорим


 • Адреса: Маршал Тито 16
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаир десинг


 • Адреса: Благој Ѓорев 137/2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:30
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 15:30

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хеадс Уп


 • Адреса: Маршал Тито 37
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хигиена


 • Адреса: Крушевска 26
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цоби


 • Адреса: Павел Шатев 5
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7901 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цуфи


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 119
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чегре


 • Адреса: Октомвриска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоки


 • Адреса: Кирил и Методиј 24-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чумко


 • Адреса: Васко Карангелески 90
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:30 • Сре , Саб од 09:00 до 20:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џони


 • Адреса: Борис Крагер 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 12-16 ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шанел


 • Адреса: Васил Ѓоргов 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеки


 • Адреса: Ванчо Прке б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шекспир


 • Адреса: Блаже Крстечанец 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 20:00 • Саб од 11:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Пет од 15:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шен


 • Адреса: бул.В.С.Бато 5 лок.2 лам.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шерко


 • Адреса: Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шклќим


 • Адреса: с.Чегране
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7831 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шогун


 • Адреса: Гоце Делчев 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 24 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи