Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Science & research consultants
 • Quality assurance & control
 • Laboratories
 • Associations
 • Iso standardized companies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Astronomers & astronomy

CEA - Centre for Economic Analisys (CEA - Centar za ekonomska analiza)


 • Address : bul.Jane Sandanski 63/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D.E. Consulting/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation SPIROSKIScientific approach for everyone and forever

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1629790933_42.png?t=true&w=300&h=300

Haemus


 • Address : bul.Jane Sandanski 109
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Academy of Science and Arts (Makedonska akademija na naukite i umetnostite)


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Association of Medical Editors


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZ Tehnicka kontrola


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

RZ Technical control is a licensed laboratory for chemical and mechanical testing in the field of metallurgy.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Research centre for genetic engeneering and biotechnology


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SA-Kompoziti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seismic Observatory (Seizmoloska opservatorija)


 • Address : Mariovska 3/65, p.fah 422
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje Astronomical Society


 • Address : Dositej Obradovikj 14-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 29 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel