Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories
 • Consulting
 • Iso standardized companies
 • Quality assurance & control
 • Geological exploring
 • Engineering
 • Environmental Planning
 • Quality Control Consultants (Iso)
 • Architectural Services
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Genetics
 • Construction Companies
 • Risk Assessment
 • Chemicals & Chemical Products
 • Energy Services
 • Institutes
 • Metallurgy & Materials
 • Haccp - Training, Certification & Consultants
 • Pharmacies
 • Science & Research Consultants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Laboratories

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Freuris


 • Address : Mirce Acev 15
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BDA


 • Address : Gorce Petrov 6-a
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio Inzenering DOO


 • Address : Ivan Agovski 7-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biomed lab


 • Address : Vanco Pitoseski 19-a
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tanja


 • Address : Dimitar Vlahov 27-a-1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko detekt


 • Address : Varsavska 9-4/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Road Design Group


 • Address : Bul.Kiro Gligorov 4 (Vojvodina)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Drama Arts, laboratorija za digitalna audio vizuelna produkcija i post produkcija


 • Address : Rugjer Boskovic 22, p.fah 134
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Mechanical Engineering, laboratorija za mehatronika


 • Address : Karpos 2 b.b., p.fah 464
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Mechanical Engineering, laboratorija za vibracii i bucava


 • Address : Karpos 2 b.b., p.fah 464
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Lab


 • Address : Boris Trajkovski 130
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Furniture testing laboratory


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genea


 • Address : Naum Naumovski Borce 29/1-1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genomiks


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 64-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geoing MK


 • Address : M.T.Gologanov 147/3 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradezen Institut Makedonija


 • Address : Drezdenska 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 289 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 68 | | | веќе видена

По предлог-одлуки на Собранието на акционери, на продажба се ставени градежни-деловни нефункционални објекти во сопственост на ПИ Благој Ѓорев АД Велес, а меѓу ...
сите 4 | | | веќе видена

На повикот за грантови за технолошки развој што го објави Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), најголем дел се компании кои првпат конкурираат. Од ...
сите 41 | | | веќе видена

Фирмите што се жалеле за некоја јавна набавка, лани до Комисијата за жалби по јавни набавки уплатиле вкупно 107 илјади евра за водење на жалбени постапки, ...
сите 16 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel