Macedonian Academy of Science and Arts (Makedonska akademija na naukite i umetnostite)


  • Address : bul.Krste Misirkov 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км

  • Telephone 2: +389 2 3235410
  • Fax: +389 2 3235501
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 97 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel