Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Think-tanks
 • Market research & analysis - agencies
 • Consulting
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Think-tanks

CEA - Centre for Economic Analisys (CEA - Centar za ekonomska analiza)


 • Address : bul.Jane Sandanski 63/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Research and Policy Making (Centar za istrazuvanje i kreiranje politiki-CRPM)


 • Address : Cico Popovikj 6-2/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Categories:

think-tanks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Economic Institute-Skopje (Ekonomski institut-Skopje)


 • Address : Prolet 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Finance think (Finans tink)


 • Address : Frederik Shopen 1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Insajder ID


 • Address : Moskovska 6-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Democracy - Societas Civilis


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 42-a/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Categories:

think-tanks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poli panel grup


 • Address : Miroslav Krleza (Gjuro Gjakovic ) 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

think-tanks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rating (Rejting)


 • Address : Rade Konchar 8-a/1-3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Real public opinion and strategic communications.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1,90 %. Бројот на пополнети работни места изнесувал 491.188, а на слободни ...
сите 51 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат веднаш регистрирал зголемување на цените на прехранбените производи, откако денеска престана да важи мерката „гарантирана цена“. ...
сите 138 | | | веќе видена

Стравувањата на граѓаните по одмрзнувањата на цените се очекувани, ако се земат предвид искуствата од јули кога по тогашното одмрзнување имаше тренд на пораст ...
сите 52 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel