Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Kocani
 • Bitola
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Foundations & institutes
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Entrepenurship - centres
 • Consulting
 • Education Centres
 • Foreign Missions & International Organisations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Foundations & institutes


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Foundation SPIROSKIScientific approach for everyone and forever

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1629790933_42.png?t=true&w=300&h=300

Renova Foundation (Fondacija Renova)


 • Address : Nov trgovski centar kat 1 lok.57
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BalkanNet


 • Address : Maksim Gorki 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boris Trajkovski foundation (Fondacija Boris Trajkovski)


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 17/21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo i Solidarnost


 • Address : Kliment Ohridski 8
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Change Management


 • Address : Rajko Zhinzifov 44/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cream Makeodia


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitar Stamboliev/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dopir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Ohrid


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacija Toma Fila


 • Address : bul.1-vi Maj b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Agro-centar for education-ACE (Fondacija Agro-centar za edukacija-ACE)


 • Address : Cico Popovikj 7-2/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Albiz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation BSC


 • Address : Krushevo b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Enver Maliki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation Zlatna Ripka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation for Development of Small and Medium Companies (Fondacija za razvoj na mali i sredni pretprijatija)


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Транспарентноста што пак ќе доведува и до намалување на корупцијата е еден од високо поставените приоритети на оваа Влада. Со таа цел пред нешто повеќе од ...
сите 117 | | | веќе видена

Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
сите 135 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Двете најголеми европски централни банки нагло ги зголемија каматните стапки во четвртокот, одлучувајќи за поголеми зголемувања од ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel