Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Observatory по градови

Kumanovo Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Observatory

Seismic Observatory (Seizmoloska opservatorija)


  • Address : Mariovska 3/65, p.fah 422
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megalithic observatory Kokino (Megalitska opservatorija Kokino)Categories:

observatory

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

И во текот на ковид-кризата, извозниот сектор е клучен за економијата. Искуствата покажуваат дека за побрза реална конверегенција, за малите и отворени ...
сите 40 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Драган Тевдовски, замина во Вашингтон каде што ќе работи во Меѓународниот монетарен фонд. Тевдовски е еден од македонските ...
сите 24 | | | веќе видена

Драматочни бројки од Агенцијата за вработување за август и за јули. Според последните показатели, Агенцијата регистрираше нови три илјади невработени само во ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel