Research centre for genetic engeneering and biotechnology


  • Address : bul.Krste Misirkov 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км

  • Telephone 2: +389 2 3235410
  • Fax: +389 2 3115434
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Потрошувачката кошничка надмина 34.000 денари. За основна живеачка на едн просечно семејство минатит месец биле потребни 200 денари повеќе споредено со еден ...
сите 39 | | | веќе видена

Познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец, преку неговата фирма „Адора инженеринг“ купил нови 48.837 обични акции на Комерцијална банка, со што стана сопственик на ...
сите 7 | | | веќе видена

Потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи во рамки на работната посета на ...
сите 29 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel