Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Drejtori
 • Institucione shtetërore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Drejtori

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim-Tetovë


 • Adresa: Lubo Bozhinovski-Pish p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria per Mbrojtje dhe Shpetim


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Vasko Karangelleski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Hristijan Karposh p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: 7 Shtatori 4
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Boris Kidric 2
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim-Zyra


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtjen e të Dhënave Personale


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 18 ndërtesa e MTV kati 14-te p.fahu 417
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Parandalimin e Pastrimit të Parave


 • Adresa: Gjuro Strugar 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ministri, drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Sigurimin e Informacionit të Klasifikuar


 • Adresa: Vasko Karangelleski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Unionin Europian


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 7 (Stiv Naumov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për mbrojtje dhe shpëtim


 • Adresa: Joakim Osogovski 175 (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve-oil


 • Adresa: Blagoj Gorev 185
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7463 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pompa benzine, drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Расте вредноста на биткоинот. Тој за 24 часа скокна за 4.1 отсто. Биткоинот утрово се тргува по цена од 33.889 долари. Тоа е скок за 8,2 отсто во последната ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Олеснување на комуникацијата и пристапот до информации за државна помош и поддршка на домaшаните и странските компании и инвеститори, ...
сите 60 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj