Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Ohër
 • Stip
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Telefona - shitore
 • Telefona celularë dhe aksesorë - shitore
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Telefona - Instalime
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Alarme Kundër Vjedhjeve Dhe Sisteme Sigurimi
 • Kompjutera - Montimi I Pjesëve (Asamblim)
 • Ndriçim - Shitore
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Llamba Dhe Abazhure
 • Smarthouse
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
 • Telekomunikacion - Zgjidhje
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Telefona

Hendi


 • Adresa: Ignjat Atanasovski p.n. K-1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00 • D nga 10:00 deri më 13:00

Hendi Tel


 • Adresa: Nikolla Teslla 42
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

SaneksSetek


 • Adresa: Nikolla Teslla 55
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

Mapa

Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженија на граѓани предложи нов начин на пресметка на платите во администрацијата, според кој, ...
сите 171 | | | веќе видена

Во Стопанската комора на Македонија, како резултат на успешно спроведени пилот-обуки во рамките на проектот „Пазарно ориентирани вештини за одржливо енергетски ...
сите 8 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската ...
сите 78 | | | веќе видена

Грејната сезона е пред нас и ќе чини од 12.000 до 70.000 денари, во зависност од видот на енергија што се користи во домаќинството за затоплување. Според ...
сите 43 | | | веќе видена

Стопанската комора на Србија беше домаќин на годинешната дводневна Регионална конференција на ЕЕН - Европската мрежа на мали и средни претпријатија (Enterprise ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи