Пребарувањето е оптимизирано за Dibër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Strugë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Banesa - shitje
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Patundshmëri - tregti
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - punë përfundimtare
 • Ndërtimtari E Lartë
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Inxhinieri
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Investitort E Ndstrrtimit
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Banesa - shitje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Bortas


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 72-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671198394_67.jpg?t=true&w=300&h=300

Jani Dual/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amb invest


 • Adresa: D-R Nikolla Nezllobinski 7/1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Grup Bilding


 • Adresa: Lleninova 4/2
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantis invest group


 • Adresa: Rashtanski pat 12
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Компанијата цели кон изградба на висококвалитетни деловно – станбени објекти. Стратегијата на компанијата е да обезбеди квалитетно проектиран и изведен станбено – деловен комплекс со вкупна површина од 40.000м2 .

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569850683_42.png?t=true&w=300&h=300

Avangard gradba/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B.home


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

banesa - shitje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bau haus


 • Adresa: Kej 8 Nëntori 1-A
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be-Al 2022


 • Adresa: lagja Teferiз
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonor Inxhiniering


 • Adresa: Boro Petrushevski 9, nлntokлsor
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De lluks inxhinering


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dino 99


 • Adresa: Illija Vasilleski 11
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

banesa - shitje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva brata graditelli


 • Adresa: rr.14 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

East Gate


 • Adresa: Bellasica 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit Home


 • Adresa: Vлllezлrit Llameski 44
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

banesa - shitje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elkom


 • Adresa: Mlladinska 24
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden inn residence/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kn Inxhiniering


 • Adresa: Marshall Tito 116
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mo constructionОсновната дејност на компанијата Мо Конструктион дооел, е изградба на станбени и деловни објекти. Во овој дел влегуваат изградба, проектирање и надзор, што значи дека е заокружен целиот процес во градежништото, конкретно во високоградбата, со што Мо Конструктион влезе во групата градежни компании способни да реализираат и најкомплицирани проекти, со високи норми кога е квалитетот во прашање

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1657614077_52.png?t=true&w=300&h=300

Promet Steel Holding


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 114
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kompania PROMET STEEL HOLDING ekziston që nga viti 2016 dhe është kompani familjare në pronësi të Abedin Aliut dhe familjes së tij të ngushtë. Kompania ka mbi 100 punonjës në disa sektorë, të udhëhequr nga një ekip shumë i kualifikuar profesional dhe i përgjegjshëm, që mund t'i përgjigjet çdo sfide dhe projekti. Kompania si holding dhe si kompania mëmë ka 5 filiale bijë, përkatësisht: Steel Trans Aktiva Holding ( Restaurant AKTIVA ) PSB Energy Steel Control P.S.H. Building

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687161691_34.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 27 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена

Иуте Естонија, водечка финтек групација во Европа, под чија закрила работи Иуте Македонија, официјално ги објави неревидираните резултати од дванаесетте месеци ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj