Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Kavadar
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Zjarrëfikës - servis
 • Mht-mkz - pajisje
 • Alarme dhe pajisje kundër zjarrit
 • Mrojtje kundër zjarrit
 • Zjarrëfikës - shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Zjarrëfikës - servis

Bispag


 • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

De vi pllam


 • Adresa: Pero Nakov 110-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Delta MKS


 • Adresa: rr.7 nr.181 Dolno Lisice
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fores


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 70-b lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Helium


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Palmstop


 • Adresa: Petar Drapshin 2-a lok.17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Pastor Inxhiniering


 • Adresa: rr.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

Pastor Luks


 • Adresa: Internacionalni brigadi 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Reni Inxhiniering


 • Adresa: Rr.18, nr.13-a, f.Jurumleri
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

Sigurnost - DP


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 40-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Sigurnost zashtita


 • Adresa: Shën Prohor Pçinski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Vatrotehna


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 13-2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bezbednost-Kom-Junior


 • Adresa: Gjore Brushanski 32-a
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Dikos


 • Adresa: Krizhevska 12
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 13:00

Dima plus


 • Adresa: Petar Musev 24
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Образовниот систем не одговара на реланите потреби на економијата, најави вечерва вицепремиерот Кочо Анѓушев. - Загрижувачки е тоа што во државава 90 отсто ...
сите 66 | | | веќе видена

Компанијата „Еуро Блу“ од Тетово која произведува паслтични ќеси, а е потписник на договорот за државна помош согласно Законот за финансиска поддршка за ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj