Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Veles
 • Kavadarci
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Struga
 • Ohrid
 • Kocani
 • Mavrovo
 • Prilep
 • Probistip
 • Gostivar
 • Sveti Nikole
 • Negotino
 • Krusevo
 • Kicevo
 • Radovis
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Swimming pools
 • Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts
 • Restaurants a - z
 • Hunting associations & clubs
 • Hotels
 • Scout & Youth Organizations
 • Cafes
 • Horse Riding Clubs
 • Go-Karting Tracks
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Kick-Boxing - Clubs
 • Gymnastics - Clubs
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Conference Facilities & Services
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Bowling Alleys
 • Tennis Courts
 • Associations
 • Ski Centres
 • Beauty & Health Spas
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sports & recreation


Horse Riding 1 May


 • Address : Popova Sapka
 • Place: Tetovo

Јавање коњи 1 мај Ја славиме хармонијата меѓу човештвото, коњите, природата и културата.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649415982_0.png?t=true&w=300&h=300

Playa vista


 • Address : s.Sirichino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Popova SapkaCategories:

ski centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restaurant Copenhagen


 • Address : ul.101, s.Leshok 10
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sar Planina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetova


 • Address : s.Shemshovo
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 07:00 to 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tropiko


 • Address : Marshal Tito, s.Brvenica 13
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7395 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 19:00

Categories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Bowling


 • Address : bul.Jane Sandanski, Kapitol Mol 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Sports center - Boris Trajkovski (Swimming pool)


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Categories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Sports center - Boris Trajkovski Hockey Arena


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Sports centre - Boris Trajkovski (Bowling)


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 14:00 to 22:00 • Sat - Sun from 12:00 to 22:00

Categories:

bowling alleys

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adventure Park


 • Address : bul.Ilinden 168
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aguamarine


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7442 км
 • Working Hours: Mon from 00:00 to 00:00 • Tue from 11:00 to 00:00 • Wed - Sun from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademija Pavlovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva Star


 • Address : s.Kadino
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva centar


 • Address : Lazar Andonov 71
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvarius


 • Address : Gjuro Salaj b.b.
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion Forever


 • Address : Kemal Sejfula 7-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 63 | | | веќе видена

Околу 200 компании кои оствариле над 10 милиони евра профит ќе бидат опфатени со т.н. данок на солидарност, а сумата што се предвидува да се добие од овој ...
сите 71 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel