Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Biliard, snooker & pool centres (halls)
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Biliard, snooker & pool centres (halls) по градови

Bitola Delcevo Kavadarci Prilep Skopje Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Biliard, snooker & pool centres (halls)

Golden Ball


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Bowling


 • Address : bul.Jane Sandanski, Kapitol Mol 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Address : Boro Dzhoni 1
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar 37


 • Address : Blazho Aleksov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljadr Club Tanchevi


 • Address : Kliment Ohridski 6
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran club


 • Address : 50-ta Divizija 24-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grashin


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 103
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mulo


 • Address : Nikola Tesla 34
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nian 2023


 • Address : s.Bansko 32-a
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osmica Game


 • Address : Deveani 40
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osumka


 • Address : Andon Slabejko 48
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petnaeska


 • Address : Blagoj Gjorev 109
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zar-Dar


 • Address : Orce Nikolov 98
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel