Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Bowling alleys
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Biliard, snooker & pool centres (halls)
Повеќе филтриПомалку филтри

Bowling alleys по градови

Skopje Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bowling alleys

4 Bowling


 • Address : bul.Jane Sandanski 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Sports centre - Boris Trajkovski (Bowling)


 • Address : bul.8-mi Septemvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 14:00 to 22:00 • Sat - Sun from 12:00 to 22:00

Categories:

bowling alleys

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Western Hotel Bellevue


 • Address : ul.32 br.24, nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo Bowling


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Musandra


 • Address : Kej 13-ti Noemvri Kula 2/5 GTC
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Drim


 • Address : Kej Boris Kidric 51
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel