Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Martial arts - training
 • Karate clubs
 • Sports clubs, associations & federations
 • Fitness centres, health clubs & gyms
Повеќе филтриПомалку филтри

Martial arts - training по градови

Bitola Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Martial arts - training

Brazilsko Dziu Dzicu-Karlos Maja


 • Address : Dimitrije Cupovski b.b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brazilsko Jiu Jitsu-Roots/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Budzikan Macedonia


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks Kik


 • Address : Nikola Kirov Majski 41/17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karate klub Tigar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SC Vardar


 • Address : Mirce Acev 2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri - Sat from 17:00 to 21:30 • Tue , Thu from 16:30 to 21:30

SC Vardar is located in the strict center of Skopje in the office building of the parking garage Razlovo uprising karachi TC Soravia and Rabotnicki univeritet Koco Racin.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536130136_59.jpg?t=true&w=300&h=300

Sugotenshi Karatedo-Busido skola/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen Kendo Dodzo - Joshin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonsai


 • Address : Kuzman Josifovski 124-b
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Citizen Association-Samuraj (Zdruzenie na gragjani-Samuraj)


 • Address : Niko Fundali 18/50
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

И во текот на ковид-кризата, извозниот сектор е клучен за економијата. Искуствата покажуваат дека за побрза реална конверегенција, за малите и отворени ...
сите 40 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Драган Тевдовски, замина во Вашингтон каде што ќе работи во Меѓународниот монетарен фонд. Тевдовски е еден од македонските ...
сите 24 | | | веќе видена

Драматочни бројки од Агенцијата за вработување за август и за јули. Според последните показатели, Агенцијата регистрираше нови три илјади невработени само во ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel