Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Spa qendra
 • Hotele
 • Fitnes - qendra
 • Kozmetikë - sallone
 • Manikyr dhe pedikyr
 • Sallone Bukurie
 • Masazh - Sallone
 • Joga
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Sallone Ondulimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Spa qendra në Shkup

Aleksandar Pallas-fitnes i spa


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aseana Royal Spa


 • Adresa: Orce Nikollov 190
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ma - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babor Beauty SPA


 • Adresa: bul.Illinden 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banja e Katllanovës/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bjuti bar


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bushi Resort & Spa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dior spa


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 8/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden spaKategoritë:

hotele, spa qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Park & Spa


 • Adresa: rr.1732 4/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele, spa qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Rusia-spa


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

spa qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mi Casa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinerdzi Fitness i Spa


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skobul


 • Adresa: Debarca 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sky wellness


 • Adresa: bul.Sërbia 31-a-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa Dokovski


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

spa qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa Eskulap


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 58-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport Inn Centar


 • Adresa: Istarska 33/1 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stori/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titanium


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да го зголеми домашното производство на струја и храна, порачаа експертите на денешниот форум насловен „ По бурата: Управување со прехранбената и ...
сите 10 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка АД Скопје ја стави во функција платформата за Отворено банкарство. Станува збор за регулаторно барање, кое стапува во сила во март 2026 година, ...
сите 23 | | | веќе видена

Со мотото „Гледај го светот во очи“, во извонредна атмосфера исполнета со артистички содржини, „Тиквеш“ го промовираше својот автентичен бренд „Луда Мара“, во ...
сите 8 | | | веќе видена

Популарниот Јутјубер Маркес Браунли неодамна ја посети лабораторијата на „Ејпл“ (Apple) за да види од прва рака како компанијата ја тестира издржливоста на ...
| | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj