Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Manastir
 • Veles
 • Kërçovë
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Stip
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Krushevë
 • Kratovë
 • Strumicë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante - piceri
 • Restorante - pabe
 • Restorante - Bistro
 • Hotele
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Ketering
 • Motele
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Kafe Për Marr Me Vete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars

Banka e vjeter


 • Adresa: f.Jegunovce
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coco Lounge bar


 • Adresa: Mehmet Pashë Deralla 167
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infiniti kichen bar


 • Adresa: Boris Kidriç 66
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korner


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Queens


 • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish 2254
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soho bar


 • Adresa: Dervish Cara 51
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Station


 • Adresa: Dervish Cara 61/b
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tabu


 • Adresa: Jane Sandanski 71
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trenditional House


 • Adresa: Ilindenska 18-a
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trokadero Lounge


 • Adresa: Ilindenska 350/3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1 SH


 • Adresa: Llazo Tërposki p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aga


 • Adresa: Bllagoja Paroviq 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atva Kitchen Bar


 • Adresa: Rruga Magjistrale Kërçovë-Ohër
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura karma


 • Adresa: Vasko Karangelleski 1 lok.2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aurum/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Austrian Palas


 • Adresa: Arhiepiskop Angellarij (Teodosij Golloganov) 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BKW


 • Adresa: Nju Delhiska 13
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bageterija le smos


 • Adresa: Cvetan Dimov 198-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 21 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори, Трајан Ангелоски на „Марили бизнис форумот“ кој се одржа денес во Охрид истакна дека ситуацијата во која се ...
сите 16 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 41 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 116 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj