Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Куманово
 • Струмица
 • Гостивар
 • Прилеп
 • Струга
 • Охрид
 • Кичево
 • Велес
 • Пробиштип
 • Крива Паланка
 • Свети Николе
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Ресен
 • Штип
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Слатки - производство
 • Торти и украси за торти - производство и трговија
 • Ресторани - млечни
 • Бурекџилници
 • Леб И Бели Печива
 • Пекарници
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани - Пицерии
 • Мекици - Производство И Порачка
 • Сладолед - Производство И Трговија
 • Кетеринг
 • Ресторани - Брза Храна
 • Слаткари
 • Храна И Пијалаци - Испорака
 • Џус Барови
 • Чоколадо - Производство И Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници


Саво Б


 • Адреса: Горна Чаршија 47
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

Блед


 • Адреса: Иво Лола Рибар 124
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 23:00

Дуди


 • Адреса: Љуботенска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

Љубљана


 • Адреса: Страшо Пинџур 55
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

Амфора


 • Адреса: Тодор Циповски Мерџан 12
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Ринија


 • Адреса: ГТЦ Тријада лок.93
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

М Хаус


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Рима


 • Адреса: Јане Сандански б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00

Виена


 • Адреса: Јане Сандански 48
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

слаткарници

Те лута 1991


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км

Аксарај


 • Адреса: Скопски пат 8, Палма Мол приземје
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9131 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

Аида


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9132 км

Те Беки


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9133 км

Дејности:

слаткарници

Риниа


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9133 км

Дејности:

слаткарници

Беса


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9134 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

Ринор


 • Адреса: с.Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9137 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00

Аби


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9138 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

Ерен


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9138 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

Беса


 • Адреса: Братство Единство б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈9142 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

Ени свит шоп


 • Адреса: Никола Парапунов б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9142 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00 • Саб - Нед од 07:00 до 22:00

Мапа

 БИЗНИС

Нов закон за зелените пазари побараа денеска пазарџиите кои се жалат на субстандардни услови за живот. Трговците велат дека ниту еден пазар не ги исполнува ...
сите 15 | | | веќе видена

Европската комисија го блокираше по трет пат, интегрирањето на двете најголеми европски берзи - „Лондон сток иксчеинџ“ и на „Дојче Бурз“ - во една фирма, чија ...
сите 9 | | | веќе видена

next
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи