Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Кафе-барови и кафе-клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници во Куманово

Антеп баклава


 • Адреса: Илинденска 37 лок.2
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајадера


 • Адреса: Зелен Пазар 4
 • Место: Куманово

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баш Пеливан


 • Адреса: Борис Кидрич
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грими


 • Адреса: Илинденска 27
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зафир


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иван-комерц


 • Адреса: Боро Соколов 24
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јулија


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Латина


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција б.б.
 • Место: Куманово

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љубичица Исо 1975


 • Адреса: 11-ти Октомври 48
 • Место: Куманово

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рафаела


 • Адреса: Моша Пијаде 45
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7436 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рафаела


 • Адреса: Пиринска Македонија б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7436 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реклама


 • Адреса: Маршал Тито 27
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Романтика


 • Адреса: 11-ти Октомври 40
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симона


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Снејго


 • Адреса: с.Романовце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7436 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Снејго


 • Адреса: 11-ти Октомври 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 00:00 • Саб од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоколенд


 • Адреса: Боро Соколов 22
 • Место: Куманово

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

Германската фармацевтска компанија „Гересхајмер“ денеска објави дека ќе инвестира 126 милиони евра во нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2, што е рекордна инвестиција ...
сите 18 | | | веќе видена

Антони Пешев, извршен директор на Стопанската комора на Северна Македонија Претходно проговоривме за економската состојба во која ќе се најде државата во ...
сите 72 | | | веќе видена

Пелетите кога се појавија, можеа да се најдат по 200 денари за вреќа од 15 килограми, лани во екот на сезоната, толкава вреќа чинеше 290 денари, а сега веќе ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи