Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Слатки - производство
 • Пекарници
 • Торти и украси за торти - производство и трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници во Битола

Антеп Баклава


 • Адреса: Рузвелтова 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арома


 • Адреса: Димче Лахчански 74
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајадера


 • Адреса: Македонска 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Венера


 • Адреса: Цар Самоил 44
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горица


 • Адреса: Стив Наумов 119-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ГТ-Гете


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 94
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екстра Јагода


 • Адреса: Александар Турунџев 62
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зага


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канела


 • Адреса: Панде Николов 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карамел


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марта


 • Адреса: Столарска 1-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пелистер


 • Адреса: Градско Шеталиште
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пикант


 • Адреса: Крали Марко 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рисела


 • Адреса: 1-ва Егејска Бригада 15
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сагар


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стела


 • Адреса: Васко Карангелески лок.85
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Три срца


 • Адреса: Васко Карангелески 41 лок.110
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 68 | | | веќе видена

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 217 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи