Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Слатки - производство
 • Ресторани
 • Торти и украси за торти - производство и трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници во Прилеп

Алфа 1


 • Адреса: Илинденска 48
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа 1


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 35
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дизниленд


 • Адреса: Јоска Јорданоски 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дизниленд-(зграда Табана)


 • Адреса: 11-ти Октомври 80-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Керем Пром


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10730 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00 • Саб - Нед од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луна Лу


 • Адреса: Републиканска 47
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Монте Трејд


 • Адреса: 11-ти Октомври 43-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тути Фрути


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 114
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тути Фрути


 • Адреса: Маршал Тито 87
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан Фуд-Свит Хаус


 • Адреса: Јане Сандански 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шар


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 31
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 68 | | | веќе видена

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 217 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи