Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Слатки - производство
 • Слаткари
 • Бурекџилници
 • Леб и бели печива
 • Торти И Украси За Торти - Производство И Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници во Охрид

Анабела


 • Адреса: 15-ти Корпус 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10735 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Гоце Делчев 63
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајадера


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 9-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики


 • Адреса: Питу Гули 69
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дела Роса


 • Адреса: Св.Климент Охридски 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 10:00 до 16:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малага


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мисс


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палма


 • Адреса: бул.Македонски Просветители лок.17
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Слаткарница Гордана


 • Адреса: Ванчо Николески, с.Лескоец 30
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Снежана


 • Адреса: Петрино 28
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 68 | | | веќе видена

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 217 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи