Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Слатки - производство
 • Ресторани - млечни
 • Слаткари
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници во Гостивар

Аби


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10673 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Илинденска 253
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Гоце Делчев 102
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајадера


 • Адреса: 18-ти Ноември 6
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беса


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10669 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ени свит шоп


 • Адреса: Илинденска 186
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00 • Саб - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ени свит шоп


 • Адреса: Браќа Гиноски 7-а
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10679 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00 • Саб - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ени свит шоп


 • Адреса: 6-та Зона б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ерен


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10673 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коперчанка


 • Адреса: Илинденска 82
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10679 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 12:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корзо


 • Адреса: Илинденска 5
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10679 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маестро


 • Адреса: Никола Парапунов 55
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мон Ами


 • Адреса: Беличица 2
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нене Компани


 • Адреса: с.Горна Бањица
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10679 км

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оселот - Песревзаде


 • Адреса: ЈНА 28
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рекорд


 • Адреса: Борче Јованоски 68
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10679 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоко Ворлд


 • Адреса: Гоце Делчев 25
 • Место: Гостивар

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 68 | | | веќе видена

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 217 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи