Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткарници
 • Ресторани - пицерии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Слаткарници во Струга

Антеп баклава


 • Адреса: Пролетерски Бригади 2/1
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт-Дрезда 2


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 00:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гипи


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10713 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 23:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дити


 • Адреса: ЈНА 13
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екстра боза


 • Адреса: Пабло Неруда б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 18:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Женска плажа


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јагода 1


 • Адреса: Пролетерски Бригади 19
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јагода 3


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Струга


 • Адреса: Маршал Тито 27
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: с.Лабуниште
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10712 км

Дејности:

слаткарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоковорлд


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 234 | | | веќе видена

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи