Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Охрид
 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Слаткари
 • Слаткарници
 • Слатки - производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Слаткари

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агонс кејк


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10665 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амфора


 • Адреса: Индира Ганди (Шуто Оризари) 101
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Гоце Делчев 63
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Илинденска 253
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Гоце Делчев 102
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: 4-Ти Јули 186
 • Место: Кичево

Дејности:

слаткари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Илинденска 37 лок.2
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп баклава


 • Адреса: Пролетерски Бригади 2/1
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп Баклава


 • Адреса: 11-Ти Октомври 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антеп Баклава


 • Адреса: Рузвелтова 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блондина


 • Адреса: ул.1, с.Ново Село 1-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10677 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ел Рими


 • Адреса: с.Василево 132
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коко Нат Горан


 • Адреса: Беаз Куле 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лили


 • Адреса: Тошо Даскало 85
 • Место: Битола

Дејности:

слаткари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Матеј


 • Адреса: 22-ри Октомври 9
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рекорд Баклава


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

слаткари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Риниа


 • Адреса: ул.20, с.Сарај 33
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сахара


 • Адреса: Воин Драшкоци 33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10681 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00

Дејности:

слаткари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симпли Дилишс


 • Адреса: Антон Чехов 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Слаткарница Гордана


 • Адреса: Ванчо Николески, с.Лескоец 30
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Добра вест стигна од Народната банка. Во јули се зголемиле девизните резерви на државава, откако претходниот месец имаа намалување, објави Месечниот пораст е ...
сите 89 | | | веќе видена

„Паразитите на ДУИ што се вработија во администрацијата, а не доаѓаат на работа, нè чинат 50 милиони евра и сега Бесими ќе бара пари од оние што најмногу ...
сите 4 | | | веќе видена

Месечните трговски податоци покажуваат дека кинеските фабрики продолжуваат да маршираат кон силно враќање од најновиот бран Омикрон. - И покрај омекнувањето на ...
сите 117 | | | веќе видена

Првата сабота во август, кога европските туристи се враќаат од својот летен одмор во јули, додека другите само се упатуваат кон југ во потрага по сонцето на ...
сите 120 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи