Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mbrojtja e pasurive kulturore
 • Muze
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mbrojtja e pasurive kulturore

Enti dhe muze


 • Adresa: Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Enti për Mbrojtjen e Monumenteve Kulturore dhe Muzeut


 • Adresa: 27 Marsi 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Institucioni nacional- Qendra e Konservimit-Shkupit


 • Adresa: Makarije Fërçkovski 8, fahu p.328
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Muze popullorë


 • Adresa: Sheshi Ilinden 18
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Muzeu Kombëtar Gjevgjelia


 • Adresa: Marshall Tito 26
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Muzeu d-r Nikolla Nezllobinski


 • Adresa: Bore Haxhieski 69
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Muzeu i Arteve Bashkëkohore


 • Adresa: Samoillova p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00 • D nga 09:00 deri më 13:00

Muzeu kombëtar Kumanovë


 • Adresa: Done Bozhinov 24
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Muzeu popullor


 • Adresa: 8 Shtatori 22 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

NU Enti dhe Muzeu-Ohër


 • Adresa: Boro Shain 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Nu konzervatoriski centar


 • Adresa: Major Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Shtëpia e kulturës Llazar Sofijanov


 • Adresa: Partizanska 2
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 46 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj