Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Koçanë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Shoqata alpinistësh
 • Shoqata
 • Klube noti
 • Not - shkolla
 • Fitnes - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Klube Skijimi
 • Lidhjet
 • Klube Mundjeje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube sportive, asociacione dhe federata

Dervish Cara


 • Adresa: f.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istikball sport


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 85
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolibri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medicina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkendija


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 244
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkumbini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11 Tetori


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

18 Gushti


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Fluturime Civile


 • Adresa: Dame Gruev 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aikido Federata e Maqedonisë


 • Adresa: Stiv Naumov 61-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvatek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks-Delfini


 • Adresa: bul.Koço Racin, Pishina Olimpike p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Badminton klub Vip


 • Adresa: Dositej Obradoviq p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan Futboll


 • Adresa: Gjorçe Petrov fahu p.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 56
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodi art


 • Adresa: Angell Trajçev p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 11:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bokserska Federacija na Makedonija


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brazilsko Dziu Dzicu-Karlos Maja


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dan kju-Xhiu xhica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 76 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj