Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata alpinistësh
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Shoqata
 • Shoqata speleologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata alpinistësh

Bistrica Eden


 • Adresa: f.Tearcë p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jellak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i alpinistëve Ljuboten


 • Adresa: K.J.Pitu 6
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ma , Pr nga 19:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planinarski klub Teteks


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) 66
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

18 Gushti


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agronom


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 56
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elema


 • Adresa: Branisllav Nushiq 8-4/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Federata Alpiniste Maqedonase


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 80-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Federata e sporteve malore të Maqedonisë


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fri Hahkers


 • Adresa: Petar Mihajllovski Demirski 30
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈10762 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golak-PSK Golak


 • Adresa: Zvegorska Reka p.n.
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozhuf


 • Adresa: 7 Nëntori p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lisec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-shoqata e alpinistëve


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlladost- Veles/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osogovo


 • Adresa: 13-ta Makedonska Brigada 12
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Patfajnders/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planinarsko sportsko zdruzenie ORLE/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 24 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 74 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 23 | | | веќе видена

Во пресрет на летната туристичка сезона денеска во Регионалниот центар за гранични работи Југ се одржа средба со претставници на туристички агенции што ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj