Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Strugë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Veles
 • Kavadar
 • Radovis
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Dibër
 • Mavrovë
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla fillore
 • Shkolla private
 • Shkolla të mesme
 • Shkolla muzike
 • Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore - private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore

Vasil Gllavinov


 • Adresa: Nikolla Karev 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera Ciriviri Trena


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera Ciriviri TrenaKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera JociqKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera KotorkaKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidoe Podgorec


 • Adresa: 1 Maji 34
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidoe Podgorec


 • Adresa: f.Koleshinë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10805 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidoe PodgorecKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlladimir Arsovski


 • Adresa: Marshal Tito 102
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlladimir Pollezinoski


 • Adresa: Arso Vojvoda p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈10708 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vllado Kantarxhiev


 • Adresa: Lublanska 4
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10812 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vllado TasevskiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vllezërit Ramiz-HamidKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vllezërit RibarKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vojdan ÇernodrinskiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vrapçisht


 • Adresa: f.Vrapçisht
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10673 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vuk Karaxhiq


 • Adresa: Vëllezërit Filipoviq 17
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhivko BrajkovskiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhivko Çingo


 • Adresa: f.Vellgosht
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zini HaniKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 40 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 5 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 69 | | | веќе видена

Работниците во Србија од 1 јануари годинава имаат можност да се пожалат на лошите услови за работа до германските компании чии добавувачи и други партнери ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj