Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Koçanë

Kirili dhe Metodij


 • Adresa: Glligor Apostollov Goço 33
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kliment Ohrisdski


 • Adresa: VMRO (Marshall Tito) 29
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krste Petkov Misirkov


 • Adresa: VMRO (Marshall Tito) 20
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7924 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krste Petkov Misirkov


 • Adresa: f.Pribaçevo
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malina Popivanova


 • Adresa: Teodosie Paunov (29 Nëntori) 95
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolla Karev


 • Adresa: Nikolla Karev 17
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade Kratovçe


 • Adresa: Boris Trajkovski 42
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade Kratovçe


 • Adresa: f.Niviçani
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7915 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 13:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Kirili dhe Metodij


 • Adresa: f.Podllogu i epërm
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinisha Stoillov


 • Adresa: General Apostolski f.Zërnovcë p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strasho Pinxhur


 • Adresa: Hristijan Karposh, f.Sokollarcë p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7915 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj