Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Vinicë

Goce Dellçev


 • Adresa: Lupço Santov 36
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev


 • Adresa: f.Istibanjë
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:30

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev


 • Adresa: f.Jakimovë
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9485 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 13:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koço RacinKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolla ParapunovKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllavço Stojmenski


 • Adresa: Bell Kamen 7
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 123 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 36 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 45 | | | веќе видена

Лебот од брашно „Т-500“ во иднина ќе чини 59 динари, јавуваат српските медиуми. Оваа цена ќе важи од први јули. Досега лебот чинеше 54 динари. Да потсетиме, ...
сите 33 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj