Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Ohër

Bratstvo Edinstvo - Ndertesa Leskajca


 • Adresa: Stiv Naumov 18
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo Edinstvo - ndërtesa qendrore (menaxhmenti)


 • Adresa: 7 Nëntori 85
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DebarcaKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grigor Prliçev


 • Adresa: Dimitar Vllahov 65
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristo Uzunov


 • Adresa: Pitu Guli 128
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koço Racin


 • Adresa: rr.130 24
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koço Racin


 • Adresa: f.Llakoçerej i poshtëm
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metodi Patçev


 • Adresa: Nikolla Karev 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Kliment Ohridski


 • Adresa: Klimentov Univerzitet p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum OhridskiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanço Nikoleski


 • Adresa: f.Leskoec
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanço NikolleskiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhivko Çingo


 • Adresa: f.Vellgosht
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 33 | | | веќе видена

Индикаторот за економска клима во Германија, кој го пресметува минхенскиот институт за економски истражувања Ифо, во јуни во однос на мај е намален за 0,7 ...
| | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj