Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Stip

Dimitar Vllahov


 • Adresa: Xhemall Bijediq 9-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Delcev


 • Adresa: f.Shishnavarlija
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10749 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 12:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce DellçevKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce DellçevKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M.M. Brico


 • Adresa: Marshal Tito f.Llozovë p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkolla shetërore për muzikë qendra Sergej Mihaillov


 • Adresa: Rajko Zhinzifov p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slavejko Arsov


 • Adresa: Republika e Krushevës 68
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strasho Pinxhur


 • Adresa: f.Karbinc
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10738 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tosho Arsov


 • Adresa: bul.JNA p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tosho Arsov


 • Adresa: f.Çardaklija
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10739 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 12:30

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tosho Arsov


 • Adresa: Bregallniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10741 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tosho Arsov


 • Adresa: f.Poçivallo
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10755 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 12:30

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanco Perke


 • Adresa: Kërste Misirkov p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanco Perke


 • Adresa: f.Sellce
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 12:30

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanço PërkeKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 87 | | | веќе видена

Оваа панорамска воздушна фотографија направена на 10 јануари 2023 година покажува поглед на областа Луџиазуи во пилотската слободна трговска зона во Кина ...
сите 18 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 12 | | | веќе видена

Претседателката на Асоцијација за е-трговија на Македонија – АЕТМ, Нина Ангеловска Станков и директорот на Агенција за пошти Сретен Миладиноски, потпишаа ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj