Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Mavrovë

Goce Dellçev


 • Adresa: Marshal Tito 117
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev


 • Adresa: f.Disan i poshtëm
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7506 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strasho Pinxhur


 • Adresa: Partizanska 146
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strasho pinxhurKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlladimir Arsovski


 • Adresa: Marshal Tito 102
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 152 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 33 | | | веќе видена

Индикаторот за економска клима во Германија, кој го пресметува минхенскиот институт за економски истражувања Ифо, во јуни во однос на мај е намален за 0,7 ...
| | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj