Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla fillore në Strugë

Ashim AgushiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baftiar BanushiKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braqa Milladinovci


 • Adresa: Jovan Stefanoski Rile
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9498 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzemaili OrhanKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EdinstvoKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Delçev


 • Adresa: Jabllanica p.n.
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Josip Broz Tito


 • Adresa: Dimçe Kovaçeski 64
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kliment Ohridski


 • Adresa: f.Drasllajcë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolegji Jahja Qemal


 • Adresa: Rruga e Misleshovës p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murat Labunisti


 • Adresa: f.Llabunisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9485 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nuri Mazari


 • Adresa: f.Dollogozhdë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strasho Pinxhur


 • Adresa: f.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9488 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zini HaniKategoritë:

shkolla fillore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 33 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj